Šifra: 25042021
Program i satnica:
25. april 2021.
Nakon kupovine karticama, Pay Pal ili nakon poslate potvrde o dinarskoj uplati (preko formulara u mejlu), ulaznicu odmah dobijate na mejl. Ukoliko je ne dobijete u roku od par minuta, molimo vas da obavezno proverite "Spam".
Da li znate koje programe loze nosite u sebi? Zašto se neki problemi i teške životne situacije ponavljaju iz generacije u generaciju? Zašto se pojavljuju neke nasledne bolesti? Znate li kako možete da utičete na karmu svoje loze? Kako da joj promenite negativne tendencije i osnažite je?
Ako vas interesuje ova tema, želite da naučite kako da utvrdite programe svoje loze i shvatite kako s njima treba raditi, onda je ovaj online seminar za vas!
Svako od nas je jedna karika u lancu pokolenja. Karma loze utiče na nas, bez obzira hteli mi to ili ne. Jedino što možemo da učinimo je da postanemo odgovorni za svoj život i započnemo sami da menjamo negativne tendencije programa loze.
Nasledne bolesti, nesrećna sudbina, uporni neuspesi na emotivnom planu i društvenim odnosima - znaci su da je opterećena karma predaka. Da li možemo da je pročistimo? Kako da to učinimo? Kako da pomognemo sebi i svojoj deci?
Svakom čoveku se pruža prilika da prevaziđe negativne scenarije svoje loze i reši zadatak koji prethodno pokolenje nije uspelo. Naravno, to uopšte nije lako, ali imajte na umu da je „svakome dato onoliko koliko može da izdrži“.
Neke od teme seminara:
Gotovinske uplate u Beogradu:
Studentski trg (kod Etnografskog muzeja) - uz prethodnu telefonsku najavu na: +381 64 444 61 88
Distribucija Makedonija (Ohrid)
lazarev.makedonija@gmail.com
Tel./Viber: +389 78 381 889
https://www.facebook.com/s.n.lazarevmakedonija
Distribucija Slovenija (Ljubljana)
snlazarev.slovenija@gmail.com
GSM/Viber: +386 070 263 849
https://www.facebook.com/snlazarevslovenija/
Učešće je moguće iz bilo koje tačke sveta!
Potreban je samo internet na bilo kom uređaju:
Ne postoje nikakvi specijalni tehnički zahtevi po pitanju neophodnih verzija programa niti testiranja sistema za neometano praćenje prenosa, sem uobičajene brzine interneta koju uglavnom imaju svi korisnici.
VAŽNO: Ulaznica može biti otvorena na samo jednom uređaju/browseru!
Ukoliko ulaznicu otvorite na različitim uređajima/browserima biće vam blokiran pristup seminaru, a ponovo ćete moći da nastavite s praćenjem tek kada na paralelnim uređajima/browserima zatvorite stranicu i ona bude otvorena samo na jednom. Dopušteno je da naizmenično pratite prenos, npr. preko mobilnog telefona, pa zatim laptopa, ali pre nego što ulaznicu otvorite na novom uređaju, budite sigurni da ste stranicu zatvorili na prethodnom uređaju/browseru.
Prenosu pristupate klikom na link, odnosno ulaznicu koju ste od nas dobili na email nakon uplate. Ispod prozora predviđenog za onlajn emitovanje, postoji prozor stor u kome možete da ostavite svoje komentare, razgovarate sa ostalim učesnicima - na srpskom kanalu. Ipak, u toku rada, S.N. Lazarev preporučuje tišinu.
Snimak će biti aktivan i dostupan učesnicima još narednih 10 dana nakon održavanja seminara i moguće mu je pristupiti preko svog linka-ulaznice. Snimak seminara neće biti u prodaji, ne može se naknadno slati učesnicima na mejl, niti ga je moguće sačuvati na kompjuter.
Ukoliko ne možete da pristupite seminaru, kontaktirajte nas na email tehničke podrške: lazarevsrbija@gmail.com, Telefon / Viber: 381 64 15 77 045
Komentari (0)
Ostavi komentar